SUBARU XV e-BOXER​

Dokonalá rovnováha medzi úspornosťou systému e-BOXER a výkonom vozidiel SUBARU

Úspora bez kompromisov. Nový model SUBARU XV spája to najlepšie z oboch svetov
s prispôsobenou pohonnou jednotkou SUBARU e-BOXER. Toto SUV dokáže zvládnuť aj tie najťažšie terény. Vychádza z modelu SUBARU XV – z jeho všestranného výkonu a schopnosti dostať sa kamkoľvek.

Jedinečná úroveň ochrany a bezpečnosti

Náš prispôsobený motor e-BOXER teraz poháňa SUBARU XV. Efektívne bezpečnostné prvky mu pomohli dosiahnuť najvyššie skóre, aké bolo doteraz udelené v sérii testov, takže si model SUBARU XV zaslúžil titul najbezpečnejšieho automobilu v Japonsku.

Dobrodružstvo s minimálnym dopadom na životné prostredie

Batožinový priestor zostáva rovnako veľkorysý aj po integrácii 118-voltového akumulátora v spojení
s 2.0-litrovým kultovým motorom s priamym vstrekovaním. Elektromotor má výkon 16,7 koní. Zabezpečuje dynamickú jazdu a pritom zachováva minimálny dopad na životné prostredie.

Trúfnite si na každý terén

Skvelé schopnosti systému S-AWD a pokročilé vlastnosti systému X-MODE dodávajú modelu
SUBARU XV výnimočnú ovládateľnosť a flexibilitu. Keď si to podmienky vyžadujú, SUBARU XV je dostatočne odolné, aby ich zvládlo.

 

 

Objavte nový druh zábavy.

SUBARU XV vás odvezie kamkoľvek – od jázd v meste až po relaxačné pobyty v prírode. Univerzálny model SUBARU XV podporuje najaktívnejší životný štýl a inšpiruje vás, aby ste urobili viac. Každý deň sa premení na nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 

SUBARU e-BOXER – nová pohonná jednotka SUBARU

Nová generácia systému SUBARU e-BOXER kombinuje motor SUBARU BOXER s elektromotorom. Táto kombinácia zaistí športovú jazdu, ako aj tichú a pohodlnú kabínu bez nežiaducich hlukov a vibrácií, dokonca aj na nespevnených cestách.